Відомі музиканти, актори та активісти знялися в кліпі на пісню Антоненко-Riffmaster - Накипело
Події

Відомі музиканти, актори та активісти знялися в кліпі на пісню Антоненко-Riffmaster

  • Анна Мясникова
  • news.liga.net
  • 28 Січня 2020
  • 1445

Автори ролика заявили про порушення прав підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Відомі музиканти, актори, журналісти, режисери та громадські діячі записали відеокліп на пісню «Сенс» групи Riffmaster. Її лідером є Андрій Антоненко, якого слідство підозрює в причетності до вбивства Павла Шеремета.

«Свобода кожного з нас сьогодні під загрозою і кожного можуть звинуватити у скоєнні злочину. Але всі ми хочемо жити в сильній правовій державі, де закон, право на захист і презумпція невинуватості є базовими цінностями <...> Захистити правду і покарати справжніх злочинців — це і є сенс», — йдеться в підписі до ролика в Facebook.

У кліпі брали участь Віталій Кириченко, Олег Собчук, Соня Сотник, Анастасія «Стасік» Шевченко, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Сергій Кузін, Женя Галич, Ахтем Сеітаблаєв, Борис Таршис, Катерина Степанкова, Євген Степаненко, Світлана Орліченко, Андрій Яценко (Diezel), Дмитро Шуров та інші.

«У суді (правоохоронці — ред.) оперують тільки ефемерними припущеннями. Адвокати досі не допущені до матеріалів справи, які нібито є у слідства. Під загрозою презумпція невинуватості — засаднича стаття цивілізованого правосуддя», — додають автори ролика.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета в липні 2016-го. У злочині підозрюються п'ятеро: музикант Андрій Антоненко, медсестра Яна Дугарь, лікарка та волонтерка Юлія Кузьменко, а також подружжя Інна та Владислав Грищенки.

13 грудня суд заарештував Кузьменко на два місяці без права внесення застави, а Дугарь помістили під цілодобовий домашній арешт. У ніч на 14 грудня суд на два місяці помістив під варту Андрія Антоненка.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X