Підлітки зможуть продемонструвати майстерність слова - Накипіло
Події

Підлітки зможуть продемонструвати майстерність слова

Тексти переможців проілюструють молоді українські ілюстратори та опублікують на сайті «Букмоль», а на авторів 10 найкращих текстів чекають  додаткові подарунки.

ГО «Культурна ініціатива «Букмоль»» проводить письменницький конкурс #безпробілівОрганізатори відзначать авторів підліткової літератури та письменників-підлітків.

«Ми шукаємо прозу, поезію та п’єси, сміливі експерименти на межі стилів і жанрів. Новаторські за формою та змістом історії з різноманітними персонажами й актуальними темами. Нас цікавить увесь спектр людських почуттів — від надії до відчаю, від бунту до прийняття. Все, що болить, дратує, радує і змушує підлітків вставати з ліжка щодня», — заявляють організатори.

На конкурсі розглядатимуться раніше не опубліковані україномовні художні твори. Максимальний об'єм тексту — до 15 тисяч знаків з пробілами. 

Переможців визначатимуть у двох номінаціях: 

# teenwrite — (художні тексти, написані підлітками 12—19 років).

# teenlit — (художні твори для підлітків. Вік авторів/авторок не обмежений).

Журі обере роботи для публікації на сайті «Букмоль», а автори найкращих текстів отримають абонементи на всі події Мистецького Арсеналу на 2021 рік та зможуть взяти участь у читаннях на Книжковому Арсеналі 2021.

Подавати тексти на конкурс можна до 15 січня 2021 року. Детальніше про умови участі дивіться на сайті конкурсу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо