Харківська область отримала додаткові дози вакцини AstraZeneca - Накипіло
Події

Харківська область отримала додаткові дози вакцини AstraZeneca

  • Анна М’ясникова
  • МОЗ України
  • 12 Травня 2021

3 300 доз вакцини корейського виробництва перерозподілили в наш регіон із Запорізької області.

Із цієї партії щеплення від коронавірусу зроблять жителям області у віці 65 років та сторшим, а також тим, у кого наближається термін для отримання другої дози вакцини. Про це повідомляє пресслужба Харківської обладміністрації.

Крім того, 13—14 травня в ХОДА очікують на поставку китайської CoronaVac. Зараз препарат знаходиться на лабораторному контролі в Києві.

Перерозподілити вакцину з інших регіонів в Харківську область МОЗ вирішило минулого тижня. Це пов'язано з тим, що наша область стала одним з лідерів по вакцинації в країні, використавши практично всі отримані партії препаратів від СOVID-19.

Наприкінці квітня в регіоні зберігалися невикористаними понад дві тисячі доз CoviShield (вакцина AstraZeneca, вироблена в Індії). Головний санітарний лікар Віктор Ляшко «передав привіт» чиновникам Харківської обладміністрації, оскільки в регіоні порушили алгоритми вакцинації.

Радник глави ХОДА Олександр Галацан тоді заявив, що деякі медики зберігали частину вакцини, щоби гарантувати пацієнтам другу дозу.

Записатися в чергу на вакцинацію можна на порталі або в додатку «Дія», а також через контактцентр МОЗ, зателефонувавши за номером 0 800 60 20 19.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо