Харківські студенти кафедри зимових видів спорту стали призерами міжнародного 30th SantaClausCup - Накипіло
Події

У Будапешті відбулися змагання міжнародного турніру 30th Santa Claus Cup із шорт-треку, в якому учні Харківської академії фізичної культури продемонстрували високу майстерність.

З 3 до 5 грудня спортсмени завоювали сім срібних та п’ять бронзових нагород. Найбільшу кількість медалей виборола студентка 1-го курсу кафедри зимових видів спорту ХАФК Світлана Репецька. Вона посіла друге місце серед жінок на дистанціях 500 і 1 000 метрів, третє — на дистанції 1 500 метрів, а також разом з іншими харків’янками, Вікторією Червенко (3-й курс) та Тетяною Зарванською (1-й курс) стала бронзовою призеркою в жіночій естафеті на 3 000 метрів.

Вікторія Червенко здобула ще одне «срібло» за сумою трьох дистанцій, а Тетяна Зарванська за сумою трьох дистанцій стала третьою.

Дворазовими срібними призерами турніру стали Володимир Мельник (юніори, категорія С, 500 і 1 000 метрів) та Кирило Коваленко (юніори, категорія Е, дистанції 333 і 500 метрів).

Бронзові медалі також вибороли Віталій Мельник (юніори, 222 метри) та Богдан Мошенський (за сумою трьох дистанцій).