Дні науки в Харкові - Накипело
Події

Дні науки в Харкові

Ювілейні #Дні_науки пройдуть і у #Харків. 10-го числа радо всіх #розумні прийматиме Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г. Короленка, а 11-го і бібліотека і Вільний Університет Майдан Моніторинг (вул. Гіршмана 9/27, клуб «Шостий кут»).

Мета «Днів науки» – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю.

Програма «Днів науки» розрахована на найширшу аудиторію. Кожен зможе обрати собі локацію до смаку.

10 листопада (субота)

Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка (провулок Короленка 18)

За участі: Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, тренінгового центру «INVEST», ZeroWasteINVEST», ZeroWaste», ZeroWaste
11:00 Євген Кіося «Екстракорпоральне запліднення та інші допоміжні репродуктивні технології сучасності».

12:00 майстер-клас від ZeroWaste 

Сьогодні ситуація така, що сортувати — це завдання # 2. Впершу чергу — zero waste. Як правильно поводитися з відходами? Як обирати «правильну» упаковку і як уникати речей в упаковці? Про все це ви дізнаєтеся від команди ZeroWaste у Харкові

13:00 Олександр Бурлака «Будівництво в космосі»

Для того, щоб побудувати щось у космосі, потрібен будівельний матеріал, який не так і просто знайти. Потім треба запроектувати конструкції, які ми досі не використовували на Землі. І, нарешті, необхідно усе це побудувати, бажано без залучення людей. Як усе це зробити?

14:00 Кава-брейк

14:30 Ірина Колесникова «INVEST», ZeroWasteІнфекційні хвороби та їх вакцинопрофілактика».

Чому та кому потрібні щеплення? Принципи, на яких ґрунтується вакцинація. Чому потрібно вводити більше однієї дози вакцин? Як «працює» колективний імунітет. Чи дійсно безпечність щеплень — це найголовніше?

15:30 Виділення ДНК з банану

Відомий генетик та викладач Університетського коледжу Лондона Стівен Джоунс на міжнародній конференції з мікробіології зробив припущення щодо схожості ДНК банана з ДНК людинии. На його думку у цього фрукта схожий алгоритм передачі спадкової інформації.На нашому майстер класі Ви зможете побачити на власні очі, як можна виділити ДНК з банана.

16:00 Майстер-клас з першої домедичної допомоги.

Тренінговий центр «INVEST»» проведе майстер-клас з надання першої медичної допомоги. Ви зможете навчитися як правильно вести себе в екстренній ситуації та якісно і швидко надавати допомогу.


11 листопада (неділя)

Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка (провулок Короленка, 18)

За участі: Харківського національного медичного університету, ГО Харківського жіночого об’єднання «Сфера», тренінгового центру «INVEST»», ZeroWaste.

11:00 Анна Шаригіна та Поліна Кудрявік «Відкрите місто: архітектура для людей»

Відкрите місто: для людей. Інклюзивність для міста означає рівні можливості для життя, привітність та дружність до різних груп людей. Як зберігаючи різність ідентичностей, почуватися затишно поряд
одне з одним та про кращі практики найвідкритіших европейських міст.

12:00 майстер-клас з першої домедичної допомоги.

«Тренінговий центр INVEST»» проведе майстер-клас з надання першої медичної допомоги. Ви зможете навчитися як правильно вести себе в екстренній ситуації та якісно і швидко надавати допомогу.

13:00 Олександр Мельниченко «Необхідність детінізації національної економіки»

Розмеженова сегменти тіньової економіки та конкретизовано їхню специфіку. Окреслено роль тіньової економіки в житті різних верств населення. Визначено перспективи детінізації окремих сегментів тіньової
економіки.

14:00 Кава-брейк

14:30 Дар'я Андрєєва «Дитяча сексуальна безпека»

Сексуальне насильство над дітьми — це така жахлива проблема, що про неї важко навіть розмовляти. Але ж якщо ви хочете захистити свою дитину, то розмовляти потрібно. Коли треба починати розмовляти з дітьми про секс і як це правильно робити, чи треба хлопчикам знати про менструацію і що робити якщо ваша дитина дивиться порно?

15:30 Анна Прокаєва «Місто нуль відходів. Або, Як поводитися з відходами smart»


Вільний університет Майдан-Моніторинг (вул. Гіршмана, 9/27)

13:00 Ірина Іванова «INVEST», ZeroWasteМинуле крізь призму реклами»

Як змінювалася українська реклама від статусу прото- до сучасного стану? Протягом сторіч трансформацію проходила не тільки стилістика, але й жанр, а також ідеологічний зміст.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X