Депутата Харківської міськради посадили під нічний домашній арешт - Накипіло
Події

Депутата Харківської міськради посадили під нічний домашній арешт

  • Богдан Геньбач
  • Ігор Шрам/Facebook
  • 22 Жовтня 2021

Слідчі підозрюють депутата міської ради від фракції «ОПЗЖ» Ігоря Шрама в перевищенні службових повноважень і заволодінні 9 280 412 гривнями при будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в селищі Новопокровка.

За версією слідства, Ігор Шрам разом із директоркою фірми «Укр-Ніка» Ксенією Долбіною та керівником цієї ж фірми Аароном Перальтою легалізували незаконно отримані кошти. 2,5 мільйона гривень з рахунків фірми «Горпром», директором якої є Ігор Шрам, використали для покупки автомобіля Audi Q8. Інші 2,5 мільйона вивели на особисті рахунки Ігоря Шрама, а 850 тисяч гривень перевели на рахунки фірми «Укр-Ніка».

28 травня 2020 року поліція почала кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів при будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в селищі Новопокровка Чугуївського району.

«У підприємства не було дозволів на проведення робіт з будівництва, тому директор фірми надав селищній раді договір підряду, укладений між його фірмою та підприємством його знайомих», — повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Підряд на будівництво комплексу виграла фірма «Горпром». Її директор — депутат міськради від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Ігор Шрам.

Усім трьом фігурантам справи суд призначив запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо