Далай-лама поспілкувався з українцями - Накипіло
Події

Далай-лама поспілкувався з українцями

  • Анна М'ясникова
  • 20 Жовтня 2020

Вперше Лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV у прямому ефірі відповів на запитання українців. Гуманіст вів бесіду із своєї резиденції в Дхарамсалі, Індія.

Онлайн-зустріч організувала команда EdCamp Ukraine. Дискусія була присвячена темі освіти та світу під час пандемії.

«Це майже перша можливість, коли я спілкуюся з українськими друзями, — сказав гуманіст. — Однак я завжди вважаю, що з кожною людиною на цій планеті ми однакові: розумово, емоційно. Так, у людей можуть бути різні досліди в минулому. Коли ми народжуємося, ми всі однакові. Це наша природа, ми, люди, як соціальні істоти вже маємо всередині відчуття альтруїзму, турботи про інших».

В онлайн-діалозі з Далай-ламою брали участь ексміністерка освіти Лілія Гриневич, фронтмен групи «Антитіла» Тарас Тополя та телеведуча Наталя Мосейчук. Модерував бесіду глава ради EdCamp Ukraine Олександр Елькін. Спікери ставити питання від українців, Які надіслали свої питання EdCamp Ukraine напередодні ефіру.

«Ваші мудрі слова надихають продовжувати роботу над якомога кращою освітою молоді та дорослих. Ми мріємо, що одного разу, після цієї божевільної пандемії, ви зможете приїхати в Україну і знову зустрітися з нами, але вже особисто», — запросив до України до лавреата Нобелівської премії миру Олександр Елькін.

У цьому році Далай-лама XIV відзначив 85-річчя.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо