Андрій Рубель — новий очільник поліції у Харківській області - Накипіло
Події

Андрій Рубель — новий очільник поліції у Харківській області

Новим головою головного управління поліції в Харківській області замість звільненого Валерія Сокуренка став Андрій Рубель: хто він?

До призначення в Харків Андрій Рубель очолював Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. До того — керував ГУНП у Закарпатській області та був заступником начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції в Україні.

У 2019 році Рубель намагався очолити управління внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань, але провалив тест на знання українського законодавства, надавши лише 42% правильних відповідей.

Активісти звинувачували Департамент стратегічних розслідувань у фабрикуванні справ та незаконному стежені. У МВС цю інформацію спростовували: речник МВС Артем Шевченко зазначав, що не вважає оприлюднену інформацію щодо незаконних дій правоохоронців достовірною.

Андрій Рубель декларує три квартири у Києві, площею 30, 42,6 та 171,1 квадратних метра. Останню він придбав у 2018 році за 3,9 мільйона гривень. Чиновник має дві автівки в безоплатному користуванні: Honda CR-V та Audi Q7.

Разом із дружиною, яка до цього року також працювала в МВС, тримає 10 000 доларів та 4 000 євро готівкою, та має 109 000 гривень на банківських рахунках.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X