17-та лікарня почала прийом пацієнтів, що перехворіли коронавірусом - Накипіло
Події

17-та лікарня почала прийом пацієнтів, що перехворіли коронавірусом

  • Елена Лептуга
  • Игорь Лептуга
  • 19 Травня 2020
  • 2087

Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 буде приймати хворих, які перенесли коронавірус. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Головний лікар лікарні Дмитро Черепов повідомив, що нове відділення знаходиться в окремій будівлі. У відділенні є 20 ліжок для інтенсивної терапії та 40 — для видужуючих.

«Хворих, у яких вже немає COVID-19, ми будемо приймати на доліковування з обласної інфекційної лікарні. Якщо повторно виявиться коронавірус, то ці пацієнти знову перейдуть в інфекціонку. Підрозділ розрахований на 60 ліжок, частина з них — інтенсивної терапії з апаратами ШВЛ. Також будемо приймати пацієнтів з супутньою патологією — хірургічної, травматологічної та тощо», — зазначив Дмитро Черепов.

Хворих на коронавірус приймають зараз дві обласні спеціалізовані інфекційні лікарні: доросла №22 та дитяча №8. Харківська міська клінічна лікарня №13 та Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення не приймають пацієнтів з коронавірусів через карантин — там захворіли медики.

У Харківській обласній інфекційній лікарні станом на 15 травня знаходяться 210 пацієнтів, у 184 з них підтверджено коронавірус.

18 травня на підстанції №1 в Харкові медики і водії «швидкої» вимагали виплати надбавки в 300% до зарплати всім працівникам підстанції. Вони мотивували свої вимоги тим, що персонал, виїжджаючи на виклик, не знає, чи підтвердиться діагноз COVID-19 у пацієнта, до якого вони виїжджають.

Станом на 19 травня в Харківській області 816 інфікованих коронавірусів пацієнта.

В Украине 18 876 случаев COVID-19. +260 пациентов за сутки. 548 человек  умерли, 5632 выздоровели. Среди общего числа заболевших 1348 детей та 3696 медиков.

У Харкові медики й водії «швидкої» вимали надбавок і засобів захисту.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало розпорядження з попередніми правилами: як будуть працювати після 22 травня дитячі сади, готелі, громадський транспорт і як буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X