Танцівниця з Харківщини стала головною героїнею відео, яке оживило новорічну марку Укрпошти - Накипіло
Події

Танцівниця з Харківщини стала головною героїнею відео, яке оживило новорічну марку Укрпошти

Танцівниця із Краснокутської громади Харківської області Поліна Іщенко стала головною героїнею відео, яке презентує марку Укрпошти «Переможного Нового року!».

Як зазначила сама танцівниця у своєму Instagram, темою нової марки є Різдво, яке розділене війною.

«Для нас з Євгенієм Сіроштаном велика честь та відповідальність стати частиною цього запуску та «оживити» цю марку для вас. Єдина спільна мрія, яка направляла нас під час створення цього танцю — щоб кожна мати, кохана, донька дочекалася свого чоловіка з війни», — зауважила Іщенко.

Варто додати, що на самій марці «Переможного Нового року!» зобразили дівчину та українського військового, яких розлучила велика війна: вона – на самоті зустрічає новорічні свята, він – на лінії зіткнення з ворогом. Продовження історії в сюжеті конверта «Перший день»: попри всі випробування – пара нарешті разом, вони зустрічають наступний Новий рік у вільній і мирній Україні.

Ескіз до марки обрали шляхом народного голосування, авторкою якого стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.

ukrposhta

Тираж новорічної марки – 720 тисяч, вартість – 12 гривень. Поштовий випуск включає марковий аркуш, немаркований художній конверт «Переможного Нового року!» і художню картку «З Різдвом!» за ескізом Олександра Охапкіна, який у народному голосуванні посів друге місце. Ціна набору – 88 грн.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова