США вперше передали конфісковані активи рф Україні - Накипіло
Події

США вперше передали конфісковані активи рф Україні

Йдеться про 5,4 мільйона доларів російського олігарха Костянтина Малофєєва. Про це рішення пише «Харківська правозахисна група». 

Заморожені активи дозволив передати Україні Генеральний прокурор Сполучених Штатів Меррік Ґарланд. Про це він заявив під час зустрічі з Генеральним прокурором України Андрієм Костіним.

«Сьогодні я оголошую, що дозволив першу в історії передачу конфіскованих російських активів для використання в Україні. Ці активи були конфісковані після того, як я оголосив у квітні минулого року про висунення обвинувачення зазначеному російському олігарху Костянтину Малофєєву за звинуваченнями в ухиленні від санкцій», — зауважив Ґарланд. 

Він пояснив, що конфісковані активи будуть перераховані Державному департаменту США та витрачені на підтримку народу України.Понад те, Ґарланд запевнив, що продовжить притягати до відповідальності російських олігархів та інших осіб, чиї злочинні дії дозволяють Кремлю вести злочинну війну проти України. Міністерство юстиції США і надалі тісно співпрацюватиме з міжнародними партнерами, аби розслідувати та притягти до відповідальності винних у звірствах, скоєних під час цієї війни.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова