Заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований відсторонений від роботи: деталі - Накипіло
Події

Заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований відсторонений від роботи: деталі

Заступника голови Харківської обласної ради Богдана Мальованого відсторонили від роботи.

Про це сьогодні, 20 вересня, під час пленарного засідання чергової XII сесії Харківської обласної ради, повідомила депутатам голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

За її словами, на розгляд пленарного засідання був внесений проєкт рішення «Про відсторонення від роботи Мальованого Б.Ю.».

Проєкт рішення підготували на підставі листів від Служби безпеки України та Територіального управління Державного бюро розслідувань з вимогою відсторонити Богдана Мальованого від займаної посади та обмежити його доступ до внутрішньої інформації, яка функціонує в обласній раді.

«Вчора, 19 вересня, цей проєкт був розглянутий на засіданні профільної постійної комісії з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування. Комісія рекомендувала голові обласної ради вирішити питання, викладені у листах ДБР та СБУ відповідно до Регламенту Харківської обласної ради та Конституції України. Сьогодні надійшла заява від Богдана Мальованого про відсторонення його від виконання службових обов'язків. На підставі листів СБУ та ТУ ДБР, висновку постійної комісії, враховуючи заяву Богдана Мальованого, сьогодні я видала розпорядження «Про відсторонення від роботи Мальованого Б.Ю.». Надалі чекаємо результатів роботи ДБР та СБУ з цього питання», — зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.

Протягом пленарного засідання Богдан Мальований запевнив, що справді написав заяву щодо відсторонення його від виконання обов’язків заступника голови обласної ради.

Варто додати, що Богдана Мальованого було обрано заступником голови обласної ради 25 листопада 2021 року.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова