В окупованому Ізюмі залишаються до 20 тисяч мешканців. Люди голодують, — голова райадміністрації. - Накипіло
Події

В окупованому Ізюмі залишаються до 20 тисяч мешканців. Люди голодують, — голова райадміністрації

  • Анна М’ясникова
  • city-izyum.pp.ua
  • 26 травня 2022

Російські окупанти не погоджують доставку гуманітарної допомоги в Ізюм. У місті залишаються люди різного віку, у тому числі діти, — про це повідомив очільник Ізюмської райадміністрації Степан Масельський в етері «Українського радіо Харків».

За його інформацією, у місті немає водопостачання та електроенергії; виїхати з Ізюма та в’їхати в нього неможливо. Обмежене пересування між різними частинами населеного пункту.

«Немає продуктів харчування, щоб купити. Якщо є, то вони втридорога. Головне, що в людей немає пенсій, заробітних плат. Ті люди, які навіть отримують на (банківську — ред.) картку, вони не в змозі ні зняти, ні оплатити, тому що немає електроенергії, немає терміналів», — розповів керівник райадміністрації.

У тимчасово окупованому Ізюмі перебуває до 20 тисяч жителів.

Крім того, росіяни тимчасово зайняли дві третини населених пунктів Балаклійської громади. Там залишається близько 25 тисяч людей. У громаді пошкоджена низка підприємств, знищені військові склади, немає майже жодної вцілілої школи. Проводити дистанційне навчання неможливо, оскільки немає інтернету та зв'язку.

Продукти, ліки та засоби гігієни в Балаклею в останній раз вдалося доставити 7 травня, з того часу в місто не пускають. Майже щоденно ворог обстрілює селища Петрівське, Завгороднє, Протопопівка, Гусарівка, Волобуєвка. У Протопопівці знищена вся інфраструктура.

Моє майно зруйноване під час війни. Що робити?

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова