«Росія і Голіаф впадуть цього року»: Зеленський відкрив Мюнхенську конференцію з безпеки  - Накипіло
Події

«Росія і Голіаф впадуть цього року»: Зеленський відкрив Мюнхенську конференцію з безпеки 

У Мюнхені стартувала щорічна міжнародна конференція з безпеки. Головною темою стала війна в Україні.

До учасників відеозв’язком звернувся президент України Володимир Зеленський. У своєму виступі він провів паралелі з біблійною історією Давида, який переміг велетня Голіафа, порівнявши з Голіафом Росію, а «Давидами» назвавши всіх, хто підтримує Україну та протистоїть російській агресії.

«Росія і Голіаф впадуть цього року. І нам вдасться це завершити так, як вдалося Давиду. Ми переконаємо всіх, що немає альтернативи нашій перемозі», — сказав Зеленський.

Він знову закликав країни Заходу посилити та прискорити допомогу Україні, особливо важкою технікою.Президент держави зазначив, що немає альтернативи членству України в ЄС і НАТО. Він підкреслив, що Україна вже поєднана з європейською економікою, логістикою та енергетикою. 

«Немає альтернативи українській перемозі. Немає альтернативи Україні в ЄС. Немає альтернативи Україні в НАТО. Немає альтернативи нашій єдності. Тому немає і не буде альтернативи тому, щоби позбутися російської агресії остаточно, звільнити землю, звільнити людей», — сказав Зеленський.

Він додав, що ми повинні звільнити Україну та Європу, бо коли російська зброя стріляє в нас, вона вже націлена на наших сусідів. 

Торік промова Зеленського так само була переконлива. А понад те, вона стала пророцькою. Головні тези тоді були такі. 

  • Україна — хоче миру. Європа — хоче миру. Світ каже, що не хоче воювати, і росія також каже, що не хоче воювати. Хтось із нас — бреше.
  • Хай там як, українці будуть захищати свою землю від тисяч чи мільйонів солдатів будь-якої армії. 
  • Щоби дійсно допомогти Україні, не потрібно казати, скільки їх: військових, техніки. Потрібно сказати: а скільки нас.
  • Захід має підтримати обороноздатність України, надати чіткі перспективи членства в ЄС і НАТО, підтримати реформи в Україні тощо, гарантувати енергобезпеку України.

Цього року Голіаф повинен впасти. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова