Розробка харківських школярів полетить на орбіту на ракеті Falcon 9 - Накипіло
Події

Розробка харківських школярів полетить на орбіту на ракеті Falcon 9

SpaceX виведе до космосу розробки українських школярів. Мінілабораторії полетять на орбіту в ракеті Falcon 9, повідомляють у Малій академії наук.  Про це пише ЛІГА.net.

Одинадцятикласники з харківської гімназії № 47 відправлять на МКС мінілабораторію, яка досліджує затвердіння стоматологічних матеріалів у космосі. А команда восьмого класу Рішельєвського наукового ліцею з Одеси вивчить, як впливає відсутність гравітації на процес формування кристалів, їхні розміри, кількість та форму.

На орбіті експериментами школярів за їхніми інструкціями керуватимуть астронавти. Мінілабораторії для біологічних експериментів надала американська програма студентських експериментів у космосі (SSEP).

Влітку 2022 року обидві команди вирушать на запуск ракети Falcon 9 з космодрому на мисі Канаверал і на наукову конференцію у Вашингтоні, якщо не завадять карантинні обмеження.

Команди фіналістів відібрали серед 238-ми учасників проєкту UNIT.City та Малої академії наук. Загалом на проєкт подали 238 заявок від 750-ти школярів із семи українських шкіл.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова