Піротехніки обстежать Польський меморіал жертвам тоталітаризму - Накипіло
Події

Піротехніки обстежать Польський меморіал жертвам тоталітаризму

Меморіал знаходиться у шостому квадраті Лісопаркової зони (Харківське шосе). До кінця перевірки він буде закритий. Про це повідомили у КП «Ритуал».

Як зазначили на підприємстві, таке рішення було ухвалене через можливу наявність там артилерійських снарядів, що не розірвалися, та інших вибухонебезпечних предметів.

«Меморіал розташований практично на околиці Харкова. Із перших днів війни він дуже постраждав від артобстрілів. Там були пошкоджені адмінбудівля, таблички з прізвищами загиблих польських воїнів і могила з хрестом. Щоб убезпечити відвідувачів меморіалу, ухвалено рішення про залучення піротехнічних служб до його повного обстеження», — зазначили у КП.

Продовжуються роботи з обстеження територій міського цвинтаря №17 (вул. Курочкіна Гора,1), міського цвинтаря №15 (вул. Володі Дубініна) та міського цвинтаря №13 (вул. Пушкінська, 108).

Через імовірну наявність на кладовищах вибухонебезпечних предметів вхід на них досі заборонений. При цьому нещодавно відкрито для відвідувань цвинтар №16 (Кулиничі). При цьому комунальники просять навіть на відкритих для відвідувань кладовищах бути уважними та повідомляти про підозрілі предмети поліції або у ДСНС.


«Екопарк» повертається до роботи, не зважаючи на мільйонні збитки

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова