П'ятеро героїв з Харківщини загинули на фронті - Накипіло
Події

П'ятеро героїв з Харківщини загинули на фронті

24-річний стрілець-зенітник Даніїл Крутогузов загинув на Куп’янщині, біля населеного пункту Подоли. Про це повідомив Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.  Даніїл — уродженець Первомайського, випускник ліцею №7 та Первомайського професійного ліцею. Вступив до лав ЗСУ за контрактом 20 грудня 2019 року. Він боронив Харківщину з першого дня повномасштабного вторгнення. Брав участь у звільненні Куп'янська, озороняв небо від ворожої авіації, стояв на захисті Харкова та стримував ворога на Луганському напрямку.

Два мешканці Золочівської громади, 43-річний Віталій Золотарьов та 30-річний Михайло Касілов загинули під Бахмутом. Про це повідомили в ОТГ. У Михайла залишилася сиротою 10 річна донька.

26 січня в кровопролитних боях під Бахмутом отримав тяжке поранення кулеметник, мешканець Валківської громади Олександр Співак. Він помер в Олександрійській клінічній лікарні Києва. Як розповіли в міськраді Валок, герой від перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну разом з іншими односельцями став на захист безпеки й громадського порядку, долучившися до місцевої патрульної дружини. А з 7 березня 2022 року добровільно записався до лав ЗСУ.

Також на фронті загинув старшина підрозділу, мешканець Коротича Олександр Журба. Про це повідомив Пісочинський голова Олег Чернобай. На фронті Олександр був з 2014 року. У нього залишилися дві доньки.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо