Харків нагадує про військовополонених — Накипіло
Фото

Нагадати про військовополонених вийшли відомі люди та маловідомі коргі

  • Аліка Піхтерева, Тетяна Хоронжук
  • Аліка Піхтерева
  • 17 Березня

Другий день у Харкові — акції на підтримку родин військовополонених. Близькі оборонців «Азовсталі» вийшли прокричати імена рідних, про яких ось вже два роки нічого невідомо.

«Люди не мають забувати, що наші захисники там. Вони не мають там бути», — говорить Олена, яка чекає повернення племінника.

Жінка прийшла на акцію разом із сином Єгором. Кажуть: бути тут сьогодні — їхній обов‘язок.

Так само вважають учасники відомого харківського гурту Курган & Agregat, які сьогодні теж долучилися до акції. Кажуть, що підтримують події в будь-якому місті, де бувають під час гастролей. 

Музиканти вбачають в цьому сенс, бо близькі полонених, які нині у важкому психологічному стані, мають відчувати плече. 

«Зараз тут є дівчина, батько якої в полоні. Вона сказала, що колись познайомила його з нашою музикою і йому сподобалось. І їй буде дуже приємно розповісти йому, що ми виходили на мітинги і підтримували полонених», — каже Раміл Насіров, учасник гурту «Курган & Agregat». 

free azov2

Також ці акції покликані підтримувати звільнених з російського застінку.

«Я мав за честь спілкуватися з деякими військовими, які вийшли з полону. Для них дуже важливо бачити, що люди тут виходили за них. Бо там їм щодня говорять: ви нікому не потрібні, за вас забули», —  каже Аміл Насіров, учасник гурту «Курган & Agregat». 

Близько сотні людей пройшли ходою від майдану Свободи до площі Конституції, весь час кричали про полонених і наголошували, що варто боротися за них так, як вони боролись за нас.

На думку людей, ці акції не мають обмежуватися територією України. Обовʼязок тих, хто за кордоном — так само виходити і тиснути на можновладців у своїй країні. Адже тільки тиском міжнародної спільноти можна зупинити цю ненажеру, ім‘я якій — російська федерація.

Акції відбуваються регулярно і по всій країні, слідкувати за розкладом можна на сторінці «Асоціації родин захисників “Азовсталі”».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова