На проспекті Науки створюють «зелену хвилю», щоби прискорити проїзд та попередити порушення правил дорожнього руху - Накипіло
Події

На проспекті Науки створюють «зелену хвилю», щоби прискорити проїзд та попередити порушення правил дорожнього руху

Харківський національний автомобільно-дорожній університет розробив механізм впровадження та ефективного використання «зеленої хвилі» на проспекті Науки.

За розрахунками фахівців, ця методика дозволить знизити час проїзду проспектом на ділянці від вулиці Мінської до проспекта Незалежності та назад. А також зможе вирівняти транспортний потік, знизити кількість аварійних ситуацій, покращити екологію, мінімізувати кількість порушень правил дорожнього руху.

Як повідомили у виші, наразі роблять жорстку координацію світлофорних об'єктів, розташованих на цьому шляху. Було змінено режими роботи світлофорів на перетині проспекту з вулицями Мінською, Новгородською, Космічною, Бакуліна, Культури та з проспектом Незалежності.

Професорсько-викладацький склад ХНАДУ розробив нову методику розрахунку часу циклу «зеленої хвилі». Потім було проаналізовано дорожній рух на проспекті Науки та проведено вимірювання інтенсивності та щільності транспортного потоку.

Цей проект реалізується в рамках Громадського бюджету (бюджету участі).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова