Харків'ян запрошують на показ документального фільму про історію Донбасу - Накипіло
Афіша

Харків'ян запрошують на показ документального фільму про історію Донбасу

  • Анна М'ясникова
  • 27 Вересня 2023

У п'ятницю 29 вересня в кав'ярні Pakufuda презентують документальну стрічку «ЄвроДонбас». Фільм Корнія Грицюка спрямований на спростування міфів і фейків про промисловий осередок та на відновлення його проєвропейської ідентичності.   

«Донбас знають як індустрійний регіон. Радянська влада роками приписувала собі заслуги за розвиток місцевої промисловості. Але розквіт регіону розпочався задовго до приходу більшовиків, а засновниками місцевої індустрії були німці, бельгійці, британці, французи та американці. Фільм-розслідування “Євродонбас” розвінчує радянські міфи та розказує, що понад 100 років тому Донбас був невіддільною складовою європейського світу», — зазначають організатори кінопоказу.

Торік цю стрічку представили на Фестиваль східноєвропейського кіно у Котбусі та Міжнародному кінофестивалі Kharkiv MeetDocs. А цьогоріч вона увійшла до офіційної програми Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs.

Кінопоказ почнеться о 19:00 у п'ятницю. Вхід — вільний донат на підтримку Сил оборони. Режисер також обіцяє ще раз приїхати з показом 13 жовтня.

Фільм «20 днів у Маріуполі» представлятиме Україну на «Оскарі»

 

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова