єВідновлення: понад три з половиною тисячі харків'ян уже подали заявки - Накипіло
Події

єВідновлення: понад три з половиною тисячі харків'ян уже подали заявки

За перший тиждень роботи програми державної допомоги на відбудову пошкодженого житла єВідновлення подано 10 440 заяв. Про це повідомили в Міністерстві відновлення України.

Понад 56% заяв стосуються відновлення квартири, 43,4% — приватного будинку та менше 1% — інших житлових приміщень.

Найбільше заяв подали жителі Харківської (3 554 заяви), Київської (2 852), Миколаївської (870), Донецької (688) та Херсонської (649) областей.

Комісії, створені при органах місцевого самоврядування, опрацюють заяви та розпочнуть безпосереднє обстеження житла. Станом на 17 травня створено 108 комісій.

«Інформуємо громадян, чиє житло було пошкоджене, подавати заяви про виплату допомоги в застосунку “Дія”. Перед цим потрібно попередньо подати через “Дію”, нотаріуса чи ЦНАП інформаційне повідомлення про пошкоджене майно, якщо таке повідомлення ще не було подане», — зазначили в Міністерстві відновлення України.

Нагадаємо, 10 травня стартувала програма єВідновлення. Усі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф та яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою для отримання державної допомоги для його відновлення.

Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми, звернувшись на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чатботи Урядового контактного центру за посиланням: Telegram, Facebook, «Урядовий контакт центр» у Viber.

Також можна звернутись до команди підтримки “Дії”, надіславши повідомлення на сторінках “Дії” в Facebook, Telegram та Viber.


Педагогам Харківщини виплатять заборговану зарплату, — Мінреінтеграції

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова