Дуда та Зеленський виступили у Верховній Раді. Головне з промов президентів - Накипіло
Події

Дуда та Зеленський виступили у Верховній Раді. Головне з промов президентів

  • Роман Даніленков
  • Jakub Szymczuk
  • 22 Травня 2022
Анджей Дуда став першим главою іноземної держави, хто з початку війни виступив у Верховній Раді. Промову також виголосив президент України Володимир Зеленський.
Він подякував польському народу за допомогу та підтримку України. Також Зеленський анонсував внесення найближчим часом до Ради законопроєкту щодо особливого правового статусу громадян Польщі в Україні. Він наголосив, що Україна на передовій захищає не лише себе, а й усю Європу.
«Поляки це знають, цінують, поважають і допомагають Україні: не із ввічливості, а як брати й союзники, які добре пам’ятають слова Леха Качинського про те, хто може бути наступним. Це не означає страх. Це означає готовність зустріти ворога та дати йому відсіч. Саме тому, наприклад, ми однаково сприймаємо санкційну політику проти Російської Федерації», — заявив Зеленський.
Президент Польщі Анджей Дуда під час промови звернувся до світових лідерів.
«Після Бучі, Бородянки, Маріуполя з Росією не може бути справ «як завжди», панове президенти та прем'єри», — зауважив він.

За словами Дуди, «тільки Україна має право вирішувати своє майбутнє», жодних рішень про Україну без України.

«Польща зробить усе можливе, щоби допомогти Україні стати членом Європейського Союзу», — процитувала Дуду його канцелярія в неділю у Твіттері.

ZeDuda

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова