«Зранку прокидаюся і думаю: „Як же добре, що я живий“», — колишній футболіст «Металісту», який захищає Харківщину - Накипіло
Події

«Зранку прокидаюся і думаю: „Як же добре, що я живий“», — колишній футболіст «Металісту», який захищає Харківщину

  • Анна М’ясникова
  • Східне оперативно-територіальне об'єднання НГУ
  • 15 Липня 2022

Ігор Чередніченко боронить Україну від російської армії у складі Національної гвардії.

Початок війни він застав у Харкові, виїхав з міста 25 лютого, а повернувся в середині травня. Про це розповідає Східне оперативно-територіальне об'єднання НГУ.

«Постійно стежив у новинах, переглядав на фото жахливі наслідки руйнувань міста. Але коли ти бачиш на власні очі, це викликає шок. А ще мене зачепила та засмутила атмосфера на вулицях Харкова. Я взагалі належу до тих людей, які вірять в енергетику та емоційний фон. Це дуже впадає в око, ця відсутність людей та автомобілів. Відчув себе, ніби у комп'ютерній грі, як у закинутому Чорнобилі. Усередині порожнеча», пригадує Чередніченко.

293772187 339741631660932 2590095203058140854 n

Брат Чередніченка — військовий, від початку повномасштабного вторгнення Ігор опікувався його сім’єю. Коли колишній футболіст упевнився, що рідні в безпеці, разом з одноклубником Русланом Зарубіним пішов у військомат і потрапив до лав НГУ. Після перемоги Ігор хоче повернутися у футбол або спробувати себе в ІТ.

«Поки зранку прокидаюся і думаю: „Як же добре, що я живий“. Дивитися у далеке майбутнє не можу. Ціль одна – наша перемога. А потім все якось налагодиться», — додає нацгвардієць.

«Чесно кажучи, від Харкова я не очікував такої згуртованості»: історія фермера, який став військовим

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова