Як український кіберспортсмен став міжнародним кумиром: історія успіху Данила Zeus Тесленка - Накипіло
Промо UK

Як український кіберспортсмен став міжнародним кумиром: історія успіху Данила Zeus Тесленка

  • Юлія Напольська
  • unsplash.com
  • 9 Червня 2023

Це реклама

Кіберспортсмен Данило Zeus Тесленко виріс на комп'ютерній грі Counter-Strike, якою він захоплювався з дитинства. Хлопець взяв участь у багатьох турнірах, а зараз займається самостійною підготовкою кіберспортсменів. Як прийшов до успіху легендарний кіберспортсмен і став одним із найвідоміших і найповажніших кіберспортсменів не тільки на території України, а й у світі? Читайте більше про Зевса — https://whoiszeus.com.ua/

Від простого хлопчика до відомого гравця

Популярність спортсмену Zeus принесли його видатні ігрові здібності та любов до гри, яка сподобалася йому ще в дитинстві в одному з комп'ютерних клубів свого міста. Ще на початку 2000 на території України не в кожного не те що комп'ютер, так інтернет не користувався таким попитом, тому всі школярі проводили більшість часу в комп'ютерних клубах.

«Я міг не тільки сам проводити величезну кількість часу за грою, а й стежити за тим, яку ігрову тактику в Контр-Страйку обирали інші гравці. Я пам'ятаю, як економив на обідах, щоб піти пограти в улюблену гру, потім про мої захоплення дізналися рідні. Не знаю, як би я досяг таких успіхів, якби вони мене не підтримали.», — коментував в інтерв'ю Zeus.

Перші спроби гри та початок кар'єри Данила Тесленка були в харківській команді під назвою «Арсенал». Вона була не найсильнішою в Україні, тому Zeus там довго не програв. «Pro100» переманила гравця, побачивши в ньому прихований потенціал, та й на самих змаганнях Данило обзавівся потрібними знайомими серед інших кіберспортсменів Counter-Strike. Команда почала їздити на турніри та відвідувати міжнародні матчі поза Україною, одним із них був World Cyber Games. Набравшись досвіду хлопчик уже очолив топову команду Natus Vincere і став капітаном на матчах у Сан-Хосе, Дубаях, Ганновері та інших містах.

Приклад розвитку кіберспорту в Україні

Данило Тесленко завжди ставився до своїх захоплень серйозно й усвідомлено, бо без такого завзяття та бажання не вийшло б досягти тих успіхів. Історія українського хлопчика підкорила більшість підлітків, вони почали займатися кіберспортом, а дехто з них пішов на навчання у створену гравцем Zeus школу, де він розказав основи гри та формував свої команди, які надалі планує привести до перемог у маджорах, як із NAWI.

У своєму клубі він відкрив напрямки не тільки для навчання професійної гри в CS:GO, а й інших, таких як Dota 2. Він зібрав професійну команду викладачів, до числа яких увійшли його колеги по команді. У 2022-му році Данило Тесленко вже привітав свого учня Олександра s1mple Костильова з отриманням нагороди кращого гравця 2022 року з CS:GO.

Завершення кар'єри та створення власного каналу на Twich

Після завершення своєї кар'єри в кіберспорті як спортсмена, Zeus перебрався на простори стрімінгового майданчика Twich, де розповідав своїм глядачам свою думку про матчі, що відбуваються, давав свою експертну оцінку і просто ділився інформацією в знайомій йому сфері. Бажанням спортсмена відкриття свого стрімінгового каналу стала величезна кількість турнірів, що відбуваються, які колишньому гравцеві захотілося висвітлити і поділитися зі своїми шанувальниками. Незважаючи на експертність кіберспортсмена, він неодноразово порушував правила майданчика Твіч, за що отримував БАН. Останнє блокування його каналу з однойменною назвою його нікнейму сталося через трансляцію BLAST Paris Major 2023. Найголовнішою перемогою для Zeus стало народження дочки, про яку він часто розповідає на стрімах, показуючи приклад правильного способу життя.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова