Як обрати економний принтер - Накипіло
Промо UK

Як обрати економний принтер

 • Вероніка Тлостюк
 • free stock
 • 14 Серпня 2020

Рекламний матеріал

Вибір сьогоднішнього ринку друкованих технологій справді величезний. Знайти відповідний пристрій зможе офіс-менеджер, що надає послуги друку, підприємець і проста людина, яка вирішила придбати принтер для комфортного домашнього користування. Щоб покупка була вигідною, потрібно розібратися, які принтери забезпечують мінімальні витрати на експлуатацію.

pasted image 0

Переваги лазерних принтерів

З метою економії лазерні принтери беруть верх над струменевими, ресурс картриджа яких рідко перевищує 350 аркушів з урахуванням 5% заповнення.

Економічна модель лазерного принтера має великий ресурс барабана та картриджа.

Якщо розглядати монохромні принтери, дійсно економним можна назвати той, ресурс якого починається от 2000 сторінок. І ця цифра може зростати аж до 30 тис. сторінок.

У кольорових принтерів мінімальний ресурс картриджа стартує від 10 тис. сторінок.

В іншому випадку, частіша заміна картриджа буде викликати фінансові втрати, оскільки кількість надрукованого матеріалу не виправдовує високу вартість обслуговування принтера. Так користувач може один раз заощадити на принтері з невеликим ресурсом картриджа, але в подальшому втратить набагато більше на нескінченні заміни.

Якщо картридж принтера можна заново заповнювати тонером, то він несе додаткову вигоду своєму власнику. Купівля кожен раз нового картриджа — досить витратний захід, на що і розраховують виробники. Виграти в такій ситуації допоможе картридж, який після закінчення ресурсу дозволяє перезаправку. Варто засипати в нього тонер і користувач уникне непотрібних витрат.

pasted image 0 1

Функціонал економного принтера

Додаткові функції на лазерному принтері дозволяють заощадити на покупці окремих пристроїв, а також зберегти сили і час власника. Говорячи про це, можна навести 6 прикладів хай не найнеобхідніших, але не менш корисних додаткових можливостей.

 1. Мережева карта дозволяє не прив'язувати принтер до одного комп'ютера, якщо з ним працює мережа від 3 машин.
 2. Кольоровий друк актуальний, коли користувачеві на регулярній основі потрібно роздруковувати зображення і тексти з кольоровим виділенням. В іншому випадку вона швидше обтяжлива, тому що, коли закінчується хоч один колір, блокується робота всього картриджа.
 3. Сканер — прекрасне доповнення для створення цифрових копій.
 4. Wi-Fi корисний, коли працює бездротова мережа.
 5. Двосторонній друк зручний, щоб людина не втомлювався перевертати вручну, коли часто потрібно роздруковувати велику кількість сторінок з двох сторін.
 6. ADF реалізує автоподачу сторінок на сканування, незамінна при великих обсягах роботи.

Так, вивчивши свої потреби, користувач впевнено зможе купити принтер в Україні з оптимальними можливостями, і при цьому заздалегідь максимально заощадити на його обслуговуванні. Внесок в додаткові опції не тільки допомагає уникнути подальших витрат, але і робить експлуатацію комфортною.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

  ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

  Оперативні та перевірені новини з Харкова