Як адаптивно підтримати стосунки на відстані - Накипіло
Події

Як адаптивно підтримати стосунки на відстані

  • Наталя Завгородня
  • Віктор Пічугін
  • 15 Червня 2022

Багато родин опинилися з різних боків кордонів: як географічних, так і символічних. Країни, міста, лінія фронту розділили партнерів, часто — на довгий строк. Як адаптивно підтримати стосунки на відстані?Головне правило — увага.

yak pidtrumyvatu vidnosunu 1

Якщо ви відчуваєте ознаки формального спілкування, замисліться, чого так сталося? Частіше питайте себе та партнера: «Про що хотілося б говорити»?

За можливості обмінюйтеся фотографіями та відео, особливо, якщо у вас є діти: вони так швидко зростають. Не забувайте ділити теплі моменти з партнером. Якщо дозволяють обставини, обов’язково надсилайте подарунки. Пишіть листи, згодом вони стануть надзвичайними спогадами. 


yak pidtrumyvatu vidnosunu 2

Зустрічі в реальності, навіть найкоротші, — найкращий чинник збереження стосунків. Якщо така можливість є, скористайтеся нею обов’язково.

Відеозв’язок дарує багато можливостей для контакту на відстані. Нині доступні спільний перегляд фільмів, відвідування музеїв, споглядання природи. Створіть унікальні ритуали вашої пари: ранкова кава разом, читання однієї книжки на двох, готування вечері через екран. 

yak pidtrumyvatu vidnosunu 5

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова