Викрито трьох ізюмчан, які викрадали для рашистів людей - Накипіло
Події

Викрито трьох ізюмчан, які викрадали для рашистів людей

СБУ викрила ще трьох псевдополіцейських, мешканців Ізюму, які добровільно пішли служити у так звану «народну поліцію» рашистів.
 
Під час захоплення міста кожний з колаборантів окремо один від одного добровільно почали співпрацювати з ворогом і отримали «посади» в місцевому окупаційному правоохоронному органі — так званому «Ізюмському відділі поліції Харківської області».
Один з колаборантів отримав посаду «оперуповноваженого», інший — «дільничного», а ще один став «черговим ізолятора тимчасового тримання» окупантів.
 
Усі вони до серпня минулого року виконували в інтересах рашистів увесь комплекс протиправних обов'язків: вдиралися до помешкань місцевих мешканців, викрадали людей, проводили незаконні обшуки, фальсифікували кримінальні справи та незаконно позбавляли людей волі.
Напередодні деокупації колаборанти втекли разом з російськими військами і наразі переховуються на непідконтрольних територіях.
 
Кожному з фігурантів заочно повідомлено про підозру за статтею колабораційна діяльність, тривають комплексні заходи для притягнення колаборантів до відповідальності за злочини проти України.

SBU 1

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова