Відновлення доріг на Харківщині: головне - мости
Події

Відновлення доріг на Харківщині: головне — мости

Триває відновлення доріг на Харківщині. Головне завдання — на дорогах державного значення відновити можливість проїзду між селами та містами, адже ворог руйнував мости та переправи. Наразі проводяться підготовчі роботи для капітального відновлення на 15 мостах, на чотирьох – експлуатаційне утримання, а на трьох мостах роботи вже завершили.

«Наразі ми займаємося переважно відновленням штучних споруд, які були пошкоджені внаслідок російської агресії. Так, внаслідок воєнних дій на Харківщині було зруйновано 27 штучних споруд, але в об’їзд мостів існує вже 25 тимчасових переправ. Робимо все для того, щоб дорогами можна було комфортно пересуватися. Значну увагу приділяємо безпеці руху, а саме: встановлюємо дорожні знаки, ремонтуємо тротуари, замінюємо засоби огородження тощо. Основні наші зусилля, звичайно, сконцентровані на тій частині області, яка була під окупацією», – розповів Андрій Алексєєв.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко повідомив, що в результаті військової агресії на дорогах місцевого значення області було повністю зруйновано 27 мостових споруд та частково – 2 мостові споруди. На сьогодні ДП «Дороги Харківщини» забезпечено проїзд на 20 зруйнованих мостових спорудах. Також тривають роботи з капітального ремонту на 5 мостах.

12 

Цього року розпочаті роботи з відновлення транспортного сполучення на тих територіях, де це дозволяє безпекова ситуація. В пріоритеті шляхи, які з’єднують громади з обласним центром. 

 • Мартове – Хотімля – Старий Салтів
 • станція Гракове – Базалiївка – гребля,
 • Барвінкове – Гусарівка на Слов’янськ

Також цього року розпочаті роботи на автодорогах під’їзд до смт Бабаї, села Тимченки та під’їзд до смт Хорошеве.


Затриманий ворожий корегувальник вогню на Куп'янському напрямку

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

  Слухай Радіо Накипіло

  про Харків про Харківщину про Людей

  Логотип «Радіо Накипіло»

  ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

  Оперативні та перевірені новини з Харкова