В Україні стартують адаптивні тренування ветеранів в рамках проекту «Ігри Героїв» - Накипіло
Події

В Україні стартують адаптивні тренування ветеранів в рамках проекту «Ігри Героїв»

Організатори планують залучити якомога більше ветеранів, які отримали внаслідок бойових дій тяжкі поранення з подальшою ампутацією.

За останніми дослідженнями, оприлюдненими нещодавно у кількох офіційних джерелах, в тому числі компанією «Ottobock», яка є всесвітнім лідером у виробництві протезно-ортопедичних виробів, близько 50 000 українців потребують протезування внаслідок ампутацій. Нескладно зрозуміти, що більша частина – це військові або ветерани російсько-української війни.

Особливої уваги, відновлення на всіх рівнях та турботи потребує така вразлива група населення як ветерани та військові, які отримали інвалідність і для яких проблема психічної та фізичної реабілітації є постійною і тому завжди актуальною.

Для підтримки важко поранених українських захисників, їх соціальної адаптації, покращення функціональності, популяризації здорового і активного способу життя та покращення психологічної складової, ініціатива «Ігри Героїв» впроваджує на довготривалій основі Адаптивні Тренування Ветеранів онлайн. Програма тренувань гнучка, враховує особливості поранень і поточного стану здоров’я, створена для ветеранів російсько-української війни, ветеранів АТО/ООС, діючих військових після важких поранень.
 
Як відбуваються Адаптивні Тренування Ветеранів? Кожен учасник повинен зареєструватися на сайті , заповнити форму, надавши відповіді на запитання і відомості відносно поранення. Головний тренер проекту з командою ретельно вивчають кожну заповнену анкету.

Після чого учасник отримує електронний лист з додатковими питаннями та/або посиланням на відповідний його категорії, типу постави та рівню фізичної підготовленості комплекс вправ. Обов’язкові регулярні включення з тренером для консультацій і визначення цілей.
 
 
Адаптивні Тренування Військових очолює харків’янка Юлія Коваль, яка з кінця 2014-го року займається фізичним відновленням учасників бойових дій, в тому числі після важких поранень і є однією з перших в Україні адаптивних тренерок з відповідною сертифікацією, освітою та досвідом роботи.
 
 
Сайт «Ігри Героїів»: https://www.goh.com.ua 
Фейсбук сторінка «Ігри Героїв»: https://www.facebook.com/gamesofheroes   
Інстаграм сторінка «Ігри Героїв»: https://instagram.com/gamesofheroes
 
 

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    Оперативні та перевірені новини з Харкова