Україна має колаборантів: учасник відомого шоу став «заступником мера» в окупованій Балаклії  - Накипіло
Події

Україна має колаборантів: учасник відомого шоу став «заступником мера» в окупованій Балаклії 

Ім’я Сергія Агаркова відоме любителям шоу «Україна має талант», де 12 років тому він шокував публіку засовуванням цвяхів у ніс та ковтанням смолоскипу.   

snymok ekrana ot 2022 06 28 14 37 24

А вже у 2014 році Агарков став одним із співавторів проекту «Дорожня карта Новоросії». Він був учасником Антимайдану, керівником організації «Союз народної єдності». Втік із Харкова до росії після подій 2013 року. 

Днями в соцмережах з’явилося відео за участі Сергія. В ньому він у приміщенні Балаклійської міської ради зірвав зі стіни табличку з ім'ям голови Ізюмської райдержадміністрації Степана Масельського. На відеоролику, що запостили окупанти, місцеві жителі розпізнали й Сергія Моїсеєва, який раніше керував у Харкові проросійською організацією, а потім також утік до росії.

Skrynshot 2014 11 26 23.59.19

Голова Ізюмської РДА Степан Масельський виїхав із тимчасово окупованої території та займається, зокрема, доправленням на Ізюмщину гуманітарної допомоги. Він повідомив Суспільному, що не бачив відео та не має бажання його переглядати. А щодо таблички — її швидко можна буде повернути.

Мер Вовчанська підозрюється у держзраді

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова