Як обрати блютуз навушники: 4 види, що вас зацікавлять - Накипіло
Промо UK

Як обрати блютуз навушники: 4 види, що вас зацікавлять

  • Діана Руда
  • 1 Вересня 2020
  • 1453

Спонсорський матеріал

Навушники — девайс для смартфона і плеєра, що дозволяє слухати аудіо так, що сигнал направлений у слуховий прохід; блютуз навушники з'єднуються з джерелом сигналу по бездротовому принципу, тому їх головна відмінність — відсутність проводів.

Які блютуз навушники ідеальні в лінійках брендів у 2020 році, ми дізналися у фахівців інтернет-магазину електроніки Stylus.

Вкладиші

Найпоширеніший вид. Їх часто вкладають як запасну гарнітуру в комплект зі смартфоном або плеєром. Вкладиші — маленькі і майже непомітні навушники, які подобаються спортсменам, їх часто беруть з собою на прогулянку, щоб послухати музику або поспілкуватися по телефону без рук. Відсутність проводів робить цю модель ще більш привабливою.

«Дехто вважає вкладиші занадто простими, але насправді це найпопулярніший вибір покупця. Блютуз навушники-вкладиші мають свої переваги — ціна, простота використання, легкість підключення до смартфону і величезний модельний ряд. Але є і недоліки — форма і розмір не індивідуальні, деяким тисне на вушну раковину, тут треба підбирати, що краще підходить», — зазначили у Stylus.

Вакуумні

Від попередніх істотно відрізняються якістю передачі звуку у вушний канал. Вакуумні навушники — ті ж вкладиші, але оснащені силіконовими чохлами, що відділяють звук від зовнішнього шуму. Саме з ними слід бути дуже обережними і знімати в жвавих місцях, біля дороги, пішохідних і підземних переходів, оскільки вони значно перекривають вуха і не дають почути, що відбувається навколо.

Вбудований блютуз датчик — звичайний, який з легкістю підключається до системи Android і (якщо виробник додатково вказує сумісність), то і до iOS. Навушники вкладиші і вакуумні тримають заряд до 12 годин.

Накладні

На відміну від вакуумних навушників або вкладишів, в накладних блютуз навушниках якість звуку чистіше та голосніше. Проводів, зрозуміло, немає, але є наголов'я (обруч на голову). З одного боку, це знімає тиск на вушні раковини, з іншого — ви вже обмежені: наприклад, в таких навушниках не можна займатися в спортзалі або бігати.

Повнорозмірні

Найкращі навушники за чистотою звуку. Працюють як по блютузу, так і від проводу типу міні-джек.

Накладні і повнорозмірні блютуз навушники тримають заряд до 24 годин, потім вимагають підзарядки через USB, іноді через штекер з провідником-адаптером (від розетки).

У повнорозмірних блютуз навушників є спеціальні великі накладки — амбушури, ізолюючі відтворений звук від зовнішнього шуму. Оскільки вони не вставляються в вухо, а охоплюють вушну раковину, вважаються фізіологічно більш здоровими і рекомендовані дітям та підліткам, але під батьківським контролем, щоб уникнути зловживання порогом чутності.

Вибирайте безпровідні блютуз навушники, щоб позбутися від зайвих дротів! Якщо вам подобається активно рухатися під музику, ваш варіант — навушники вкладиші, а якщо любите слухати аудіо в будинку — беріть накладні або повнорозмірні.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X