У Києві ще сім випадків зараження коронавірусом, — Кличко - Накипело
Події

У Києві ще сім випадків зараження коронавірусом, — Кличко

UPD. В МОЗ объяснили разницу в данных ведомства и Киевской городской госадминистрации о коронавирусе в столице. По данным Минздрава, новых случаев заражения было шесть, а Виталий Кличко сообщил о семи. По словам главного санитарного врача Виктора Ляшко, об одном случае инфицирования Киев проинформировал позже МОЗ, поэтому и возник дисбаланс.

«Никакой разницы в данных (Минздрава и КГГА, — ред.) нет. Тот случай, седьмой (мы говорим о шести, Киев — о семи) — это случай, который был повторно переподтвержден в Киевской городской лаборатории. Но диагноз и исследования по этому пациенту были сделаны в Мюнхенской лаборатории, которая через частную лабораторию сообщила нам и мы его зафиксировали на день раньше», — заявил на брифинге 22 марта Ляшко.

У Києві зареєстровано сім нових випадків інфікування COVID-19. Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, тести підтвердили коронавірус у двох жінок (29-ти та 39-ти років) та п'ятьох чоловіків (у віці від 31-го до 50-ти років).

Усього в столиці в десятьох осіб підтвердили зараження СOVID-19. Вісім киян інфікувалися в європейських країнах — в основному у Франції та Німеччині. Двоє пацієнтів заразилися від хворих з Житомирської області Та Києва. З десяти пацієнтів п'ятеро перебувають в лікарні, решта — в самоізоляції під наглядом лікарів.

Ще три випадки з підозрою на коронавірус перевіряються в лабораторії.

Станом на 21:00 21 березня в Україні 47 випадків COVID-19. З них три — летальні. Один пацієнт одужав, його вже виписали з лікарні.


Коронавірус в Україні та світі: текстова трансляція (оновлюється)

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X