У Харкові відкрився новий АЗК SOCAR - Накипіло
Промо UK

У Харкові відкрився новий АЗК SOCAR

  • Юлія Юхим
  • 10 Вересня 2021
  • 1090

Спонсорський матеріал

З 10-го вересня у Харкові працює новий автозаправний комплекс SOCAR із легендарними нью-йорськими хот-догами Nathan’s Famous в асортименті Buta cafe.

У Харкові на перетині вулиць Отакара Яроша і Клочківській відкрився 6-й АЗК SOCAR , який оснащений:

— двома двосторонніми топливороздатковими колонками для світлих нафтопродуктів;
— однією двосторонньою топливороздатковою колонкою для продажу LPG.

Гості АЗК можуть придбати всю лінійку пального, виробництва литовського заводу ORLEN: DIESEL NANO Extro, NANO ДТ, бензин NANO 95, NANO 98, А-98 та А-95.

Комфортність

Дизайн нового АЗК виконаний у традиційному для SOCAR hi-tech стилі. Він поєднує полігональні поверхні в інтер'єрі, дизайнерські меблі із характерним мінімалізмом. Ще одна відмінна риса АЗК SOCAR — світлодіодні екрани з високою роздільною здатністю, якими оснащені цінова стела і колони.

Новий АЗК у Харкові, як і всі інші комплекси SOCAR в Україні спроєктований з урахуванням потреб людей з інвалідністю: автоматичні двері на вході, адаптовані вбиральні, достатній простір між стелажами, розмітка для паркування.

На території автозаправного комплексу доступні традиційні для SOCAR безкоштовні сервіси: підпомпування шин, бізнес-куточок з принтером та можливістю зарядити мобільний телефон, Wi-Fi, пеленальний столик, тераса. Площа торгового залу — 128 м².

Нью-йорські хот-доги Nathan’s Famous в асортименті

Харків став третім містом в Україні, після Києва та Одеси, де можна придбати легендарні американські хот-доги, яких лише у США з’їдають понад 20 мільярдів щороку.

Складники для них привозять з усього світу. Зокрема, картоплю доставляють із Нідерландів. Права на її унікальний розмір та тип нарізки Crinkle Cut належать виключно Nathan’s Famous. Сосиски із 100% яловичини, виготовлені практично за тією ж рецептурою, яку розробили засновники франшизи понад 100 років тому. Саму ж яловичину доставляють лише із Німеччини та США. Рецептура булочок була розроблена французькими пекарями, а доставляють їх для SOCAR із країн Балтії. Більше фактів про хот-доги Nathan’s Famous можна прочитати тут.

Нагадаємо, у квітні 2021 року SOCAR придбала франшизу Nathan’s Famous.

Подарунки для всіх!

На честь відкриття нового АЗК, до кінця вересня кожен гість автозаправного комплексу отримає гарантований подарунок. Для цього у період з 10 до 30 вересня 2021 потрібно купити на новій АЗК будь-яку кількість пального.

Можна рандомно виграти один з гарантованих призів:

— промокод на 100 грн в мережу кінотеатрів «Планета кіно»;
— шоппери;
— кава або кавовий напій на вибір;
— кешбек на наступну заправку топливом NANO або LPG.

Головний приз акції — повний бак пального для одного переможця. Брати участь в акції можна необмежену кількість разів до кінця вересня. Каву та кешбек можна отримати лише на новій АЗК.

Інформація про компанію SOCAR
SOCAR — Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic) була заснована у 1992 році. Окрім Азербайджану компанія веде діяльність на території 15 країн.

SOCAR Energy Ukraine — дочірнє підприємство Державної нафтової компанії Азербайджану.
Представництво SOCAR було відкрито в Україні у 2008 році. На цей час мережа АЗК преміумкласу налічує 57 заправних комплексів в 11 областях України та 2 нафтоналивних бункерувальники. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим та малим гуртом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X