Собачі бої у Святогірську - Накипіло
Друзі

Собачі бої у Святогірську

У місті Святогірськ Донецької області на території однієї з баз відпочинку влаштовуються жорстокі бої собак. Інформацію про це оприлюднили місцеві активісти «Стоп Корупції».

Стопкорівці опитали свідків та з’ясували, що на території бази відпочинку «Зелений гай» було облаштоване місце для боїв тварин. Жінка, яка стала випадковим свідком чергового «поєдинку» охарактеризувала це як «вбивство за замовчуванням».

«Я побачила, що виводять закривавлених тварин. Поблизу другого корупсу пансіонату є огороджена площадка, на якій регулярно проводяться бої. Коли вони побачили, що ми викликали поліцію, то упродовж п’яти хвилин було зібрано все. Величезні калюжі крові просто зачистили лопатами», – зазначила очевидець.

Також жінка розповіла, що, швидше за все, гроші заробляються на ставках відвідувачів боїв.

«Прапори України, оголошення про вовкодавів, алабаїв, стоять люди. Мені сказали, що там роблять ставки. Я цього точно не знаю. Коли я сказала, що це незаконно, то у відповідь почула, що це законно, оскільки собаки б’ються не до смерті», – повідомила вона.

Як зазначено на сайті Слов’янського відділу поліції, 12 січня надійшло звернення від місцевої мешканки щодо жорстокого поводження з тваринами.

Активісти «Стоп Корупції» звернулись до поліції, де підтвердили факт подання заяви.

«Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група: встановлюються свідки, опитується організатор даного заходу», – повідомили в поліції.

У зв'язку із цими подіями, активісти «СтопКору» звертаються до депутатів Святогірської міської ради з вимогою створити депутатську тимчасову контрольну комісію, в рамках якої дослідити факт проведення собачих боїв на території міста.

«Святогірська громада не надавала своєї згоди орендувати землю комунальної власності садистам та покидькам, які знущаються над тваринами», – заявили вони.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X