Симфонiчна музика на допомогу дітям | Накипело
Події

Симфонiчна музика на допомогу дітям

Світові музиканти та Молодіжний академічний симфонiчний оркестр «Слобожанський» проведуть благодійний виступ. Зібрані з продажу квитків кошти підуть на закупівлю обладнання в дитячу операційну Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології імені В.І. Шаповала.

«Будь-яка дитина з Харкова та області матиме можливість отримати кваліфіковану хірургічну допомогу з використанням сучасного обладнанням. Видатні музиканти вам подарують незабутні враження від концерту, а ви подаруєте дітям шанс на щасливе дитинство», — наголошують організатори.

Серед гостей — лауреати міжнародних конкурсів:

—  László Fenyő  (Німеччина) — один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра MATTEO Goffriller.

—  Daniel Austrich (Німеччина) – скрипаль, доцент Кельнської Вищої школи музики, артист всесвітньо відомого квартету «MICHELANGELO».

—  Аркадій Шилклопер (Німеччина) – один з найкращих валторністів світу, також у його виконанні ви почуєте неперевершену гру на дивовижному інструменті – альпійському розі.

—  Брати Дворніченко: Сергій, кларнет (США) та Олександр, альт (Україна)

Диригент – Theodore KUCHAR (США).

Коли і де?

Захід відбудеться 23 грудня о 19:00 у Харківському академічному театрі опери та балету.

Квитки на сайтах: kharkov.internet-bilet.ua/klassicheskaya-feeriya та kharkov.karabas.com/klasichna-feyeriya-muzichnij-svit-dityam-1. Кількість місць обмежена.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо