Сергей Жадан: «Я написав цю книгу не для того, щоб бути в тренді» - Накипело
Фото

Сергей Жадан: «Я написав цю книгу не для того, щоб бути в тренді»

Писатель и волонтер Сергей Жадан презентовал в Харькове новый роман «Інтернат». Книга рассказывает о войне, о событиях января 2015 года. Повествование ведется от имени школьного учителя. По словам автора, условное место действия — Дебальцево Донецкой области, хотя в тексте о конкретном городе нет ни слова.

Война на Донбассе — популярная тема в литературе. По мнению писателя, это правильная тенденция.

«Зрозуміло, що на четвертому році цих бойових дій, які видаються безкінечними, багато хто втомлюється від них, багато хто намагається робити вигляд, що його ця війна не стосується. Але достатньо іноді пройти два квартали від площі Свободи і зайти в харківський військовий госпіталь, де лежать наші хлопці, куди їх привозять ледь не щодня, і зрозуміти, що насправді війна триває», — говорит Сергей Жадан.

DSC_9406

Автор заверил, что не пытался быть в тренде, выпуская такой роман.

«Для чого я писав цю книгу? Не для того, щоби когось налякати, не для того, щоб бути в тренді, не для того, щоб писати на популярні теми. Для мене це справді дуже важливі речі, з якими я постійно стикаюся. Про ці речі потрібно говорити, говорити різними інтонаціями, різними голосами, але не робити вигляд, що цієї війни немає. Вона існує для всіх», — считает Жадан.

DSC_9408

DSC_9410

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X