Дуже дивний тест по Салтівці - Накипело
Партнерські матеріали

Дуже дивний тест по Салтівці

Це спонсорський матеріал

Салтівка — найбільший спальний район в Харкові, який увійшов в світову історію. Ми зробили важкий та іноді безглуздий тест про Салтівку.

 

Що таке салтівська культура?

Correct! Wrong!

На початку ХХ віку біля селища Верхній Салтів вчені виявили залишки давнього поселення. Цю археологічну культуру назвали «салтівською». Якщо раптом ви зголодніли, коли вивчали салтівську культуру — замовляйте доставку піци на дровах з «La П'єц». До речі, пройшовши цей тест ви зможете дізнатися, як можна отримати від них безкоштовну піцу.

Ким виросте цей милий салтівський парубок?

Correct! Wrong!

Це — фронтмен групи «Танок на Майдані Конго» Олег «Фагот» Михайлюта. Так, до того як стати музикантом, він ще був і круп'є.

Що схожого у Салтівки з Марсом?

Correct! Wrong!

На Марсі є кратер імені академіка Барабашова. На Салтівці на честь ученого названі станція метро та ринок. А ще на Салтівці працює доставка піци на дровах «La П'єц» — в кінці тесту є інструкція про те, як отримати безкоштовну піцу.

В якому з цих міст живе більше людей, ніж на Салтівці?

Correct! Wrong!

Салтівка дуже велика. У цьому районі живе близько 400 тисяч людей. Але в Маріуполі все-таки більше.

Що на Салтівці найбільше в Україні?

Correct! Wrong!

Салтівське трамвайне депо займає 20,8 гектар та є найбільшим в Україні. Піца «La П'єц» менше в діаметрі, але зате приїде до вас сама, і набагато швидше за трамвай — для цього догортайте до кінця цього тесту і натисніть на кнопку «Хочу піцу».

Що дивного на вулиці Дружби Народів?

Correct! Wrong!

Вулиця Дружби Народів починається з номера 201. Все тому, що її почали будувати з середини, а її початок планувався від селища Жуковського.

Що спільного у Салтівки та болю?

Correct! Wrong!

На Сабуровій дачі психіатр Константин Платонов вперше застосував гіпноз як анальгетик при пологах.

Як давно зародилось життя на Салтівці?

Correct! Wrong!

У 2016 році археологи відкопали на Салтівці один з найбільших курганів скіфів в Харківській області. Він датується VI-V століттями до нашої ери. А ось піца на дровах від «La П'єц» явно не буде такою давньою і приїде до вас не більше, ніж через 59 хвилин після замовлення.

Дуже дивний тест про Салтівку
На жаль, ви нічого не знаєте про Салтівку і до цього тесту вважали її заміським селищем. Вам варто частіше вибиратися з центру, наприклад щоб спробувати піцу з салтівської піцерії «La П'єц».
Ви точно знаєте, як вийти з метро до радіоринку і де розташовані найцікавіші ряди на «Барабашово». До речі, почитати про пригоди скіфів на Салтівці ви можете за піцою з «La П'єц».
Ви настільки добре знаєте Салтівку, що, скоріш за все, ви древній скіф, що живе тут уже дві з половиною тисячі років. За цей час ви точно всерйоз зголодніли, так що замовте піцу від «La П'єц»!
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X