Prostoboso: «Україна настільки крута, що хочеться відкривати її для себе» - Накипело
Фото

Prostoboso: «Україна настільки крута, що хочеться відкривати її для себе»

Сегодня завершилось почти стодневное путешествие Ивана Онысько и Юрия Реглиса из одного конца Украины в другой. Парни прошли пешком из Ужгорода до Харькова, не имея при себе денег, не используя никакого транспорта и босиком.

DSC_3324

Планируя дорогу, Иван и Юрий ориентировались на туристический маршрут «Вишиваний Шлях», который пронизывает всю Украину с Запада на Восток, соединяя самые интересные места.

DSC_3320

«Ми звикли вважати, що все цікаве і красиве – воно десь за кордоном. Але у цій подорожі ми відкрили для себе безліч крутих міст, і я впевнений, що їх насправді ще набагато більше. Є бажання і далі відкривати для себе Україну, бо вона дуже крута як для туризму, так і просто для взаємодії з людьми», — рассказывает Иван.

Изначальная идея предполагала, что расстояние от Ужгорода до Харькова парни будут бежать – без денег и вещей, но обутыми. Но потом Юрий предложил коррективы. По его мнению, бежать слишком быстро физически тяжело, а идти пешком и разутыми – и оригинальнее, и интереснее.

DSC_3315

«Ми розраховували, що маршрут займатиме більше двох тисяч кілометрів, але так склалося, що в нас вийшло десь 1971 – тому ці 29 кілометрів, що залишилися, ми хочемо доходити вже у Харкові», — рассказывает Юрий.

Несмотря на осеннее похолодание, обуваться ребята не спешат.

DSC_3384

«Я думав, що взуюся одразу, як дійдемо, але насправді виявилося, що бути босим дуже круто, тож поки зі взуттям спішити не будемо», — отмечает Юрий Реглис.

DSC_3328

Из Ужгорода путешественники выходили вдвоем, но уже во Львове их компанию пополнила попутчица – собака, получившая кличку Боса.

DSC_3360

Тем, кто не может решиться на путешествие, ребята советуют не бояться.

«Гроші – це такий фактор, який багатьох стримує від мандрів. У нашій подорожі класно те, що вона показує, що якщо ми змогли взагалі без них, то ви з невеликою кількістю точно зможете», — констатирует Юрий Реглис.

DSC_3343

DSC_3347

DSC_3331

DSC_3364

DSC_3367

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X