Прес-центр «Накипіло»

Харків, вулиця Свободи, 7/9, бізнес-центр «Паралель’50», перший поверх

Прес-центр «Накипіло» — майданчик для прес-конференцій, майстер-класів, тренінгів, круглих столів, заяв громадських активістів, політиків, представників державних і приватних організацій. Ми знаходимося в центрі міста. Приміщення комфортно вміщує тридцять осіб. Для презентацій є плазмовий телевізор, проектор з великим екраном, фліпчарт. Звісно ж, працює Wi-Fi. Чекаємо на вас 😉

Календар

Сьогодні

12:00-13:00

Прес-конференція «Ризики та наслідки майбутньої комерціалізації Служби крові України»

Представники громадських організацій, фахiвцi служби кровi, донори кровi та її компонентiв, дистриб’ютори медичних виробiв для служби кровi звернулись до президента України з проханням вилучити з проекту Закону «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо лiквiдацiї штучних бюрократичних бар’єрiв та корупцiогенних чинникiв у сферi охорони здоров’я» (No 2429) пункт 3, що стосується внесення змiн до Закону України «Про донорство кровi та її компонентiв». На їх думку, рішення загрожує безпеці країни. Чим саме — на прес-конференції розкаже головний лікар Харківського обласного центру служби крові Вадим Яворський.

13 грудня, п'ятниця

19:00-21:00

«Нерівність і мобільність: образ майбутнього очима молоді»

Організатори запрошують на презентацію звіту за результатами соціологічного дослідження та дискусію щодо розуміння молоддю своїх перспектив. Як молоді групи сприймають об’єктивну нерівність? Як її пояснюють і обґрунтовують? Як нерівність впливає на амбіції і життєві стратегії? До яких форм індивідуальних і колективних вона заохочує? Які основні траєкторії мобільності всередині сформованої системи нерівності? Які доступні канали мобільності? Яка роль освіти і роль територіальної мобільності? Наскільки інтенсивно і детально обговорюються варіанти міграції? Організтори спробують знайти відповіді на ці та інші питання під час обговорення. Презентує звіт Ніна Потарська — національна координаторка Міжнародної жіночої ліги за мир і свободу, директорка Центру соціальних і трудових досліджень. Дискутант — Енріке Менендес, голова аналітичного центру «Донбаський Інститут регіональної політики». Модераторка — Анна Шаригіна.

Забронировать

Время

до
Номер телефона координатора мероприятия *
Опишите суть мероприятия (имена, фамилии, должности спикеров)
Данные организации для подготовки счета, договора, акта

Стрім-трансляції, відео, відеопрезентація, репортаж, фотозйомка, статті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо