Пилососи з аквафільтром: переваги й особливості моделей - Накипіло
Промо UK

Пилососи з аквафільтром: переваги й особливості моделей

  • Анастасія Паценко
  • 7 Вересня 2021
  • 1493

Спонсорський матеріал

Вимоги користувачів до чистоти й гігієнічності постійно зростають, що спонукає виробників розробляти нові, ефективніші пристрої для боротьби з брудом і пилом. Серед актуальних моделей окремої ​​уваги гідні пилососи з водяними фільтрами, які й підлогу очистять, й повітря у кімнаті освіжать. Консультанти торговельної мережі Eldorado поділилися цікавими фактами про таку новинку.

Принцип роботи пилососів з аквафільтром
Конструктивно пилосос з водним фільтром мало відрізняється від традиційних моделей, зате забезпечує якісніше прибирання та заощаджує час.

Перед використанням резервуар з фільтром наповнюється водою, у процесі там й осідає пил і дрібне сміття. Повітря, що надходить, також проходить через фільтр, завдяки чому у приміщення легше дихається та відчувається свіжість.

Такий принцип допомагає ефективно позбутися забруднень із мінімальними зусиллями. Пилосос з аквафільтром дає змогу витрачати на оброблення поверхонь значно менше часу і сил.

Вагомі аргументи на користь технології

Водяні фільтри вважаються новою технологією, тому вартість таких моделей вища за класичні. Проте зважайте: ви сплачуєте за зручність і результат, тим паче у машини чимало й інших переваг:

— довговічність: стійкі складові пилососів прослужать десятиріччями;
— універсальність: багато моделей цього сегмента підтримують як сухе, так і вологе прибирання;
— практичність: сучасні пилососи оснащуються великою кількістю насадок і щіток, які допоможуть очистити практично будь-які поверхні;
— економічність: потужні двигуни націлені на максимальну ефективність всмоктування за мінімального споживання електроенергії.

Моделі з водяним фільтром представлені в різних формфакторах – обирайте компактний ручний варіант або традиційний залежно від потреб і переваг.

Нюанси використання пилососа з водяним фільтром

Попри зручність і технологічність пилососів з аквафільтром, врахуйте деякі нюанси:

—якщо порівняти з традиційними варіантами, моделі з водяним фільтром працюють голосніше. Якщо прибираєте ввечері або під час денного сну дитини, краще придбати модель з НЕРА-фільтром або мішком;
—з погляду обслуговування ці пристрої досить примхливі. Щоб зберегти якість прибирання, вам треба мити фільтр після кожного запуску;
—якщо необхідно прибрати у великому приміщенні або в дуже забрудненій кімнаті, воду у фільтрі доведеться міняти за один цикл кілька разів. Проте чистота, яку ви отримаєте, цілком компенсують витрачені вами енергію та час.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X