«Парк збоченців». Культура зґвалтування проти культури згоди. Кіно та дискусія - Накипело
Події

«Парк збоченців». Культура зґвалтування проти культури згоди. Кіно та дискусія

Унікальна можливість подивитися фестивальне документальне кіно, якого не буде у відкритому доступі, надана у рамках мандрівного фестивалю Docudays UA.

Як кіно може допомогти розв’язати проблеми, яких жахаються, стидаються, гидують … Дивне запитання у часи панування кримінальних хронік. Однак чи публічна «реєстрація» та широке оприлюднення чергового «випадку нелюдського насильства» піднімає глибші питання? Що спонукає людину на вчинення сексуального злочину?.. Непросте кіно, що змусить задуматися над складними питаннями.

Ініціатори та організатори показу: Ігор Кофман, Анна Шаригіна, Олена Копіна, Сергій Жуковський.

Веде обговорення Анна Шаригіна.

Дата: 28 листопада. Час початку: 18.30. Тривалість заходу: 3 години.

Вхід вільний.

Адреса: пл. Конституції 1, 7 під’їзд, 2 поверх.

Про кіно: Парк збоченців. 2014. Данія, Швеція. Режисери. Фріда Баркфорс, Лассе Баркфорс.
Як ми можемо розв’язати соціальну проблему, якщо навіть її обговорення невимовно лякає? Цей фільм розповідає про людей, яких ніхто не хоче мати за сусідів. Florida Justice Transitions – це трейлерний парк, заснований матір’ю засудженого за сексуальний злочин; там знайшли домівку 120 людей, які прагнуть повернутися в суспільство після скоєння сексуального насильства. Їхні злочини варіюються від дрібних до немислимих – кожен та кожна з цих людей бореться з власними демонами. Новаторський фільм кидає нам виклик: зрозуміти, чому ці чоловіки і жінки тут опинилися, і знайти способи розірвання руйнівного кола сексуального насильства.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X