Моя музика – дискусія Сашко Положинський, Сергій Жадан. 5 Харків - Накипело
Події

Моя музика – дискусія Сашко Положинський, Сергій Жадан. 5 Харків

У межах культурної ініціативи П'ятий Харків харків’яни мають змогу щомісяця зустрічатися з видатними літераторами й дослідниками (не лише українськими). А в розмовах із ними – шукати відповіді на питання про те, хто ми такі і яким має бути наш «п’ятий Харків» – безпечний і толерантний Харків найближчого майбутнього.

Першою гостею проекту була письменниця та дослідниця Оксана Забужко, другим – білоруський поет Андрей Хаданович.

Із нашим новим гостем, Сашком Положинським, поговоримо про розвиток та захист національного культурного поля та варіанти розвитку українського культурного ринку.

3 березня, 19:00, велика хімічна аудиторія ХНУ ім Каразіна (головний корпус).

Вхід вільний.

Модератор: Сергій Жадан.

«Що таке моя музика, наша музика, українська музика (література, кіно, театр…)? За якими ознаками вони українські чи не українські? За мовою? За географією? За ідеєю? Як нам створити справді якісний і при тому справді масовий український культурний продукт, котрий працював би на об’єднання і залучення нових прихильників? І кому – нам? Українські масові серіали, глянцеві журнали, поп-музика... – як саме їх мала би підтримувати держава? Що можуть зробити митці і як варто було би долучитися до цього небайдужим людям? Давайте про це поговоримо», – пропонує Сергій Жадан.

П'ятий Харків: культурна ініціатива реалізовується за ініціативи й підтримки поета й письменника Сергія Жадана та депутата і громадського діяча Ярослава Маркевича.

Партнери проекту: PR agency «Bagels&Letters»Харківський літературний музей, Накипело, Харьківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо