Кернес кличе всіх на балкони 9 травня й обіцяє роздрукувати портрети «безсмертного полку» - Накипіло
Події

Кернес кличе всіх на балкони 9 травня й обіцяє роздрукувати портрети «безсмертного полку»

  • Олена Лептуга
  • Віктор Пічугін
  • 17 Квітня 2020
  • 1613

Геннадій Кернес уже вдруге запросив харків'ян приєднатися до акції «Безсмертний полк», приуроченої до Дня перемоги. Але на цей раз готовий навіть фінансово допомогти учасникам.


Напередодні мер написав у своєму телеграм-каналі про те, що міськрада планувала 9 травня святковий концерт, «масштаби і зірковість якого запам'яталися б харків'янам надовго», проте пандемія перешкодила цьому.

«Призываю всех, кому дороги и День Победы, и память ваших великих предков, которые этот день «приближали, как могли», присоединиться к акции «Полк Бессмертной Победы» не выходя из дома», – отметил тогда Кернес.

Геннадій Кернес запросив усіх вийти 9 травня на балкони з фотографіями дідів і прадідів, які брали участь у Другій світовій війні.

Сьогодні мер Харкова не тільки повторив заклик, але і пообіцяв допомогти тим, хто не може роздрукувати портрети.

«К вам приедут волонтеры, чтобы взять фото для печати, а через несколько дней вернут оригинал и вручат фотографию в рамке для минуты Молчания, Памяти и Благодарности», – написал Кернес.

Медіагрупа Накипіло відправила запит, щоб дізнатися, хто візьме на себе фінансові витрати з виготовлення портретів.

У минулому році біля Меморіалу Слави учасники ходи «безсмертного полку» побилися з активістами, які тримали в руках українські прапори. Багато «полковчане» не змогли пояснити, чиї портрети тримають у руках.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X