Які телевізори ми будемо дивитися невдовзі - Накипіло
Промо UK

Які телевізори ми будемо дивитися невдовзі

Світ електроніки розвивається дуже стрімко: 10 років тому про смартфункції тільки-но дізнавалися, а діагональ у 40 дюймів вважалася велетнем. Сьогодні ж ми послуговуємося навіть вигнутими моделями величезних діагоналей, які запросто замінюють власникові й комп'ютер.

Які фішки телевізорів чекають на нас найближчого майбутнього? Відповідь ми дізналися в інтернет-магазині техніки Eldorado.

Уся увага на роздільну здатність екрана

Пару років тому ми вважали, що телевізори Xiaomi з роздільною здатністю Full HD – це вершина прогресу. Зараз же 4К став “золотим” стандартом для великих діагоналей, а флагманські моделі отримують і 8К.

Саме висока роздільна здатність робить зображення реалістичним і чітким, а за плавність динамічних сцен відповідає частота розгортання. Цей параметр теж прокачали, тому створюється враження, що дія фільму відбувається просто у вашій кімнаті.

Оскільки зростання діагоналей вже тренд, слід чекати й на збільшення роздільної здатності – 8К точно допрацюють для максимального задоволення від перегляду контенту.

Істотні зміни чекають і на якість звуку. Вже сьогодні багато моделей із верхнього й середнього цінового ешелону отримують відмінні аудіосистеми, які забезпечують гучне, якісне і чисте звучання. Наприклад, технологія Dolby Atmos наразі вважається найпрогресивнішою у своїй ніші.

Смартопції в кожній моделі

Попри те, що операційна система Android відмінно показала себе на великому екрані, розробники все ще шукають ідеальний інтерфейс для Smart TV. Мине років п'ять, і ми забудемо про телевізори без операційної системи. Водночас смартмоделі стануть більш практичними й багатофункціональними. Вже сьогодні вони можуть:

— відтворювати контент онлайн і відкривати вебсторінки за наявності доступу до мережі;
— працювати зі сторонніми програмами та запускати ігри;
— зберігати запис телепрограм на зовнішні носії;
— під’єднувати периферію – клавіатури, миші, носії інформації, вебкамери для відеозв'язку тощо.

Нещодавно виробники додали опцію голосового пошуку контенту, що спростило взаємодію з телевізором для початківців.

Стабільне збільшення діагоналі

Разом із роздільною здатністю збільшуються й розміри смартпристроїв – це стало необхідністю із модою на приватні будинки й просторі квартири-студії. Власники такого житла віддають перевагу великим телевізорам, тому діагональ актуальних наразі моделей перетнула позначку 98 дюймів.

Збережеться тренд і на вигнуті екрани – такий дисплей створює ефект присутності у віртуальних подіях і дає змогу отримувати максимум емоцій від перегляду фільму.

Багато виробників, наприклад LG, сконцентрувалися на розробленні компактних рішень. Зараз вони працюють над моделлю висувного телевізора, який буде ховатися в нішу в підлозі та виїжджати звідти за запитом. Напевно, такий варіант матиме попит, особливо серед шанувальників великих екранів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X