Довези лікаря на роботу: харківські сервіси перевезень - Накипіло
Партнерські матеріали

Довези лікаря на роботу: харківські сервіси перевезень

Партнерський матеріал

Громадський транспорт – соратник поширення будь-яких вірусів і не лише Covid-19. Закриття метрополітену й обмеження за кількістю пасажирів в автобусах, тролейбусах і трамваях на час карантину стали для харків’ян викликом. Не всі компанії побудували свою роботу на відстані, тож тисячі людей змушені щодень вирішувати логістичні проблеми. У зоні ризику опинилися лікарі, які наразі знаходяться на передовій у боротьбі з пандемією й не можуть залишатися вдома.

«Собираем контакты врачей, формируем относительно районов. Кто живет далеко – остается на ночь на вторые сутки. Тяжелая ситуация, очень много иногородних», —  Марина Лисенко, головна медсестра Харківської інфекційної лікарні.

Допомогти медикам «інфекційки» вирішив сервіс OnTaxi в Харкові, створивши телеграм-чат та гугл-форму для небайдужих автомобілістів, готових долучитися до кампанії #ПідвезиМедика. Тепер водії, які співпрацюють з компанією і погодилися надавати такі послуги безкоштовно, матимуть можливість зв'язатися з медиками Харківської інфекційної лікарні особисто, а не через додаток.

«В скором будущем мы планируем наладить такую координацию развоза медиков не только в Харькове, но и в других городах. Уже ведутся переговоры с руководителями инфекционных больниц по предоставлению списков врачей. Самым трудным было проработать адресную сетку водителей и врачей, чтобы рационально составить маршруты и курировать выполнение. Мы благодарны водителям, которые откликнулись в данной ситуации. Все они предупреждены о мерах безопасности и необходимости дополнительной дезинфекции автомобиля», — говорять в OnTaxi.

Ще один сервіс — Uber запартнерився з Міністерством охорони здоров’я України щодо безкоштовного перевезення лікарів Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Харкова, Запоріжжя та Вінниці на час карантину. Uber доставлятиме до лікарень медичних працівників, задіяних у запобіганні та ліквідації коронавірусної інфекції в Україні. Ця домовленість включає 10 000 поїздок, які медичні працівники можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць.

До флешмобу #довези_лікаря_на_роботу долучилися й пересічні харків’яни. За останній тиждень запустилися місцеві чати в телеграмі, наприклад, «Попутчик Харьков», для координації лікарів та водіїв. Там можна написати маршрут, час, пункти відправлення та прибуття і позначити хештегами, медик ви чи водій.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X