Справа Шеремета: поліція обшукує будинок юриста і ветерана АТО Леоніда Маслова - Накипіло
Події

Справа Шеремета: поліція обшукує будинок юриста і ветерана АТО Леоніда Маслова

Обшуки пов'язані з тим, що Маслов нібито заходив на сторінку «Вконтакте» підозрюваного у вбивстві Шеремета Андрія Антоненко.

Поліція проводить обшук в будинку у харківського юриста і ветерана АТО Леоніда Маслова. Про це заявив адвокат Масі Найєм.

У рішенні суду, який розглядав клопотання слідчого про обшук вказано що Леонід Маслов «по невідомій слідству причині здійснив вхід до сторінки в соціальній мережі «Вконтакте», яка належить Антоненку А. С. та міг знищити або пошкодити інформацію, яка може представляти інтерес по вищевказаному кримінальному провадженні. Про дану подію Маслов Л. К. виклав повідомлення у соціальній мережі «Фейсбук». Отже, Маслов Л. К. може мати доступ до соціальних сторінок Антоненка А. С. та до інших речових доказів, знищувати їх або переховувати від слідства».

12 грудня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. У вбивстві журналіста Павла Шеремета підозрюються: Яна Дугаров, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко і подружжя Інна і Владислав Грищенко.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X