Авіакатастрофа у Чугуєві: у ЗСУ підтвердили, що було два літаки перед посадкою - Накипіло
Події

Авіакатастрофа у Чугуєві: у ЗСУ підтвердили, що було два літаки перед посадкою

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 5 Жовтня 2020
  • 2993

Військовий літак Ан-26 впав у Чугуєві 25 вересня.

Коли борт повідомив диспетчеру про технічні проблеми, на військовий аеродром у Чугуєві готувався сідати ще один літак з курсантами. Інформацію Фактам тижня ICTV підтвердив спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Інший літак вже заходив на посадку. Плюс в небі були вертольоти. А цьому літаку треба було здійснити розворот і встати на курс, щоб сісти», — сказав Ігнат.

4 жовтня командування Повітряних сил ЗСУ опублікувало відео зі схемою руху двох літаків.

Трагедия произошла вечером 25 сентября. На борту военно-транспортного самолета находились 27 человек, из них 25 — погибли на месте крушения. Двое пострадавших попали в больницу. Один из них, Виталий Вильховой, получил 90% ожогов тела. Парень умер в реанимации. Ему Было 20 лет.

Трагедія сталася ввечері 25 вересня. На борту військово-транспортного літака знаходилися 27 осіб, з них 25 — загинули на місці аварії. Двоє постраждалих потрапили до лікарні. Один з них, Віталій Вільховий, отримав 90% опіків тіла. Хлопець помер в реанімації. Йому було 20 років.

Єдиний, що вижив, 20-річний курсант ХНУПС В'ячеслав Золочівський, зараз в госпіталі. У нього струс мозку. Медики оцінюють стан як стабільний.

Прощание с курсантом, погибшим в авиакатастрофе под Чугуевом

Министр обороны назвал предварительную причину падения военного самолета в Чугуеве

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X