418 хворих, нові стандарти медичної допомоги та способи поширення COVID-19: про що сказав головний санітарний лікар на брифінгу - Накипело
Події

418 хворих, нові стандарти медичної допомоги та способи поширення COVID-19: про що сказав головний санітарний лікар на брифінгу

Щоранку Міністерство охорони здоров'я подає статистику розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні. Ми зібрали головне, що сказав  сказав сьогодні головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

♦ В Україні – 418 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Це +109 випадків порівнян0 з 28 березня. Дев'ятеро людей померли, п'ятеро одужали.

♦ Коронавірус поширився на всі області, крім Миколаївської.

♦ МОЗ зафіксувало перші чотири випадки в Кіровоградській області, але викреслило зі списку поширення COVID-19 Миколаївську область. Хворий житель Миколаєва знаходиться в Києві.

♦ 65% хворих – люди від 31 до 60 років. Діти до 10 років – 5,4% всіх хворих. За останню добу 22% інфікованих – люди від 31 до 40 років.

♦ МОЗ запроваджує нові стандарти медичної допомоги, які містять рекомендації щодо виявлення та лікування коронавірусної хвороби, критерії щодо госпіталізації та лікування вдома.

♦ У планах – упровадження клінічного сортування, тобто госпіталізувати в лікарню будуть хворих середнього та тяжкого ступенів. Решта повинні лікуватися в амбулаторних умовах під наглядом.

♦ ВООЗ оновила дані щодо механізмів передачі COVID-19. Коронавірус поширюється повітряно-крапельним (але не аерогенно!) та контактним шляхом. Крапельки осідають на поверхнях, і контакт з цими поверхнями стає причиною зараження. Фекально-оральний спосіб передачі фахівці ВООЗ не підтверджують.

♦ Самоізоляція, чисті руки, дистанція, індивідуальні засоби захисту – найдієвіші способи запобігання інфікування COVID-19.

  Коронавирус в Украине и мире: текстовая трансляция

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X