У Харкові загинули троє іноземців, які воювали за Україну - Накипіло
Події

У Харкові загинули троє іноземців, які воювали за Україну

Інтернаціональний легіон оборони України повідомив про втрату трьох військових. 

Таліта Віейра до Вале Фрейріа, Дуглас Родрігес Буріго та Адрієн Дугай-Лейудек загинули у Харкові, уточнили у військовій частині «Суспільному». Обставини смерті військових не повідомляють.

«Ми втратили нашу сестру та братів у бою, але їх хоробрість, пам'ять про них та спадщина завжди надихатимуть», — йдеться в повідомленні пресслужби легіону.

За інформацією видання Daily Mail, 39-річна Таліта загинула під час ракетного обстрілу одного з укриттів у Харкові. Внаслідок удару також загинув 40-річний Дуглас: військовий повернувся до укриття, щоби знайти посестру.

Видання пише, що Таліта раніше була моделлю та актрисою, отримала юридичну освіту. Пізніше вона пройшла снайперську підготовку, воювала проти ІДІЛ в Іраку. Крім того, військова брала участь у гуманітарних місіях по всьому світу. До Інтернаціонального легіону вступила три тижні тому. Останній раз жінка спілкувалася з родиною минулого понеділка, коли приїхала до Харкова з Києва.

2

Таліта Віейра до Вале Фрейріа та Дуглас Родрігес Буріго. Фото: fanpage.it

Батько загиблого Дугласа Буріго в коментарі виданню g1 розповів, що спілкувався з сином майже щодня. Останній раз вони спілкувалися 28 червня, коли Дуглас повідомив, що буде на передовій і не матиме зв’язку.

«Він пішов спочатку на гуманітарну службу. Його ідея полягала в тому, щоб потрапити туди й займатися гуманітарною діяльністю. Це була його мрія допомогти, але, думаю, потім вона пішла не так, і він пішов прямо на передову, і сталося найгірше», — сказав журналістам Педро Буріго.

Дуглас чотири роки служив в армії в Уругваї, де зараз мешкає його дочка. Згодом разом із батьком почав займатися вантажним транспортом, жив у кількох містах на півночі та північному сході Бразилії.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова