У Харкові завершився грантовий конкурс «Допомога хвостикам» - Накипіло
Партнерські матеріали

У Харкові завершився грантовий конкурс «Допомога хвостикам»

Це партнерський матеріал

На допомогу безпритульним тваринам було витрачено $1000.


Конкурс «Допомога хвостикам» організувала українська IT-компанія HOSTiQ.ua. Мета акції — допомогти безпритульним тваринам. Грант у розмірі $1000 отримав проєкт «Стерилізація безпритульних котів» від благодійної організації «Добрий дім». Кошти пішли на інформаційну кампанію та стерилізацію 88 котів.

«Це перша бізнескомпанія, яка оголосила грант для підтримки безхатніх тварин. Ми дуже раді, що стали переможцями. Хотілося, щоб подібні ініціативи стали для українського бізнесу традиційними», — прокоментувала виграш Ірина Подвойська, керівниця Центру порятунку диких, домашніх і екзотичних тварин «Добрий Дім».

Конкурс проводився з 27 травня до 27 червня. Благодійні організації та волонтери Харкова мали можливість подати заявку на грант. Принциповий критерій для учасників — публічні звіти за останні шість місяців про діяльність волонтера чи організації.

«Я так нервувала, що ми не отримаємо жодної заявки, але на конкурс, буквально в останні дні, було подано сім проєктів. Люди бажали зробити домівки у дворах для вуличних котів і собак, організувати нові чи покращити наявні притулки для тварин, отримати запаси корму або гроші на перетримку пухнастиків, які чекають своїх добрих хзяїв. Мої колеги з компанії виділили час і проголосували за кожний проєкт. Що цікаво, нам писали читачи у соцмережах з проханнями провести подібний конкурс в Одесі, Маріуполі, Полтаві і Львові — це дуже надихає на продовження», — зазначила Юлія Піменова, PR-менеджерка HOSTiQ.ua.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

Оперативні та перевірені новини з Харкова